Konfederacja

FORUM NASZEJ WSPÓLNOTY

Ogłoszenie

Vini .. Vidi... Vici

#1 25-03-2007 17:14:48

lama3_SFED

Administrator

7916602
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 23-03-2007
Posty: 75
Punktów :   

Wojna???

Doszlymnie sluchy ze sojusz -V- i D_M maja sie połączyć i rozpetac z nami wojne : dlamnie bomba era zlomowan sie rozpocznie ale trzeba juz dzialac bo potem ciezrko bedzie ich zlapac ;];]

Offline

 

#2 31-03-2007 01:04:30

HSX_Dementor

Gość

Re: Wojna???

Raczej nie wydaje mi sie...
-V- mieli z nami kiedys zatargi i chyba tego nie powtorza
Pozatym maja dobre uklady z SG1 wiec wystapili by niejako przeciwko sojusznikowi.
Obecnie dobrze z nimi zyje troche handluje bo na senty niestarcza.

 

#3 03-04-2007 14:43:54

DEMENTOR

Administrator

Zarejestrowany: 03-04-2007
Posty: 3
Punktów :   

Re: Wojna???

moze w tym momencie wypowie sie SG1 co do calej sprawy , jak to widzicie? ... dostalem info z S_h ,ze vector prosilo o pomoc w sprawie wojny z sfed...

Czy staniecie po stronie konfederacji? czy vector - nieingerujac w wojne? ... Jesli niebedziecie ingerowac w wojne , jako sojusz mozecie zagwarantowac ,ze informacje (jakie moga sie tu znalzec) pojedyncze niebeda wyplywac po znajomosci do vector ? - osobiscie nie wierze w to , bo zawsze sie znajdzie jakis kolega , kolegi i poleci dalej....

Sory , za moje pytania i bezposredniosc chlopaki , ale musimy wiedziec na czym stoimy i wyjasniac sprawy za wczasu....

Offline

 

#4 03-04-2007 15:27:05

Kicha

Administrator

Zarejestrowany: 23-03-2007
Posty: 88
Punktów :   

Re: Wojna???

Jeżeli takowa wojna wybuchnie to wybaczcie(Konfederacjo), ale nie staniemy po Waszej stronie. Nie staniemy równiez po stronie -V- atakując SFED . Nie będziemy ingerować w tą wojnę.
Musze przyznac, że z -V- (konkretnie chociazby GuRu) mam kontakt bardzo dobry, ale obiecuję, że nic co tu jest napisane nie wyjdzie po za mury tego forum (przynajmniej nie z moich "ust". Nie wiem jak inni się do tego usytuują).
Musimy sobie w końcu ufać ;].

Offline

 

#5 03-04-2007 17:02:07

HSX_Dementor

Gość

Re: Wojna???

ja tez mam z GURU dobre stosunki dlatego jego nie bede atakowal ale innych czemu nie...
Szanuje decyzje SG1 nie chca niech nie walcza tym bardziej ze sa znajomymi z reala i moglo by sie to skonczyc tragicznie(noz w plecy )

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.gothicmmo.pun.pl www.gwardia.pun.pl www.fizole94.pun.pl www.dojonandb.pun.pl www.aim.pun.pl